O nas

lek wet Radosław Tos

Lek. Wet. Radosław Toś

Ukończył technikum weterynaryjne w Nysie. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Przez 10 lat pracownik Kliniki Weterynaryjnej INTERWET, w tym czasie uczestniczył w wielu szkoleniach i kursach specjalizacyjnych o tematyce chirurgicznej i internistycznej. Od 2013 roku skupiony na rozwijaniu własnej praktyki weterynaryjnej. Interesuje się szczególnie chirurgią pourazową i rekonstrukcyjną.


lek wet Ewa Fałendysz_Toś

Lek. Wet. Ewa Fałendysz-Toś

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Po studiach wyjechała na 2 miesiące do Australii, gdzie odbyła staż w Klinice Weterynaryjnej RSPCA w Melbourne. Po powrocie podjęła pracę w w Klinice Weterynaryjnej INTERWET we Wrocławiu. Od lipca 2003 roku rozpoczęła praktykę lekarską we własnej przychodni weterynaryjnej.


dr n wet Adrian Janiszewski

Dr n. wet. Adrian Janiszewski

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. W roku 2013 uzyskał stopień specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Autor wielu publikacji naukowych i popularno-naukowych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca, anestezjologią i intensywną terapią. Wykonuje zabiegi głównie z zakresu kardiologii i radiologii interwencyjnej. Swoją wiedzę zdobywał na wielu kursach i stażach w Polsce i za granicą, m.in. w Animal Medical Center w Nowym Jorku, Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis czy Uniwersytecie w Berkeley. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, European Society of Cardiology, European Society of Veterinary Cardiology i Veterinary Interventional Radiology and Interventional Endoscopy Society.

W wolnych chwilach uprawia amatorsko wiele sportów, miłośnik gór i podróży.


Honorata Kołodziejska_Karas_2

Honorata Kołodziejska-Karaś

Absolwentka biologii Uniwersytetu Wrocławskiego (specjalizacja: mikrobiologia). Posiada bogate doświadczenie w pracy laboratoryjnej zdobyte w kraju i za granicą. Od sierpnia 2014 roku asystentka lekarza weterynarii w tutejszej przychodni. Pracuje obecnie nad uzyskaniem tytułu technika weterynarii.

Członek zarządu i wieloletnia wolontariuszka Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ. Inspektor ochrony zwierząt, dom tymczasowy. Propagatorka humanitarnej ochrony zwierząt domowych i dzikich. Szczególną miłością darzy jeże europejskie, którym pomaga od ponad 5 lat.

Właścicielka 2 kotów, psa i jeża pigmejskiego. W wolnym czasie uwielbia czytać książki.